Wtorek 16 Czerwca 2015

Czwarty Fotospacer z firmą Samsung - NAJnowocześniejsza ulica Woli

Eleganckie, energooszczędne, idealne do selfie – smartfony Samsung Galaxy A3 i A5 ponownie wyruszyły z uczestnikami Fotospacerów po warszawskich zakątkach. Jednak tym razem, jak na NAJnowocześniejszą ulicę Woli przystało, zaoferowały dodatkową atrakcję.

Warszawska Wola jest dzielnicą, która może odkryć wiele tajemnic. Część z nich jest bardziej znana, o innych wiedzą tylko nieliczni. Uczestnicy czwartego Fotospaceru ze smartfonami firmy Samsung dowiedzieli się, że poszukiwano w tym rejonie skarbu, dzielnica ta miała swojego Kopernika, a także że tutejszy kościół św. Stanisława wcale nie jest tak nowy, na jakiego wygląda.

Organizatorzy niedzielnej przechadzki zadbali o to, by Fotospacer był pełen atrakcji. Agnieszka Zuzga, przewodniczka z Warszawskiej Fabryki Spacerów, po raz kolejny zaprosiła do współpracy Katarzynę Uchowicz, historyka sztuki, i wspólnie odkrywały przed siedemdziesięcioma Fotospacerowiczami sekrety ulicy Bema i jej okolic.

Tym razem zdecydowaliśmy, iż Fotospacery wejdą w kolejną fazę, uchyla rąbka tajemnicy Tomek Kulas, jeden z pomysłodawców i organizator Fotospacerów. Dzięki bezprzewodowemu Internetowi, ale przede wszystkim możliwościom, jakie dają smartfony firmy Samsung zapoczątkowaliśmy erę Fotospacerów 2.0 i wprowadziliśmy do naszych spotkań kody QR!

W wybranych miejscach na trasie, uczestnicy Fotospacerów mogli zeskanować przygotowane wcześniej kody i skorzystać z informacji o obiektach prezentowanych przez Agnieszkę i Kasię. Jednak mimo tej nowości, nadal podstawowym zastosowaniem smartfonów było wykonywanie zdjęć oraz kręcenie filmów – na przykład z pewnym mieszkańcem Woli, który opowiedział o swoich wspomnieniach z dzieciństwa.

Jak zawsze Fotospacer przebiegał w przyjaznej, sympatycznej atmosferze, chociaż nie brakowało w nim punktów skłaniających do głębszych refleksji. Jednym z nich była niezwykle wymowna, barwna galeria uliczna poświęcona Tybetowi. I ona jednak okazała się być rewelacyjnym obiektem fotograficznym, który na dłuższą chwilę zatrzymał uczestników wyprawy. Po trzech godzinach spaceru niestrudzona grupa dotarła do celu i z dużą niechęcią pożegnała się z użyczonym sprzętem. Wielu z zapałem dopytywało o kolejne Fotospacery z serii Warszawa NAJ, deklarując swoją obecność.

Oprócz Warszawy NAJ Fotospacery będą organizowały w tym roku jeszcze wiele innych wydarzeń. Ogłoszenia o kolejnych wyprawach będą pojawiały się na stronach www.fotospacery.pl oraz www.facebook.com/fotospacerypl.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Atuty PRcontext
  • blisko dziewięć lat doświadczenia w obszarze komunikacji,
  • znajomość warunków pracy w agencjach PR, dziale wewnętrznym firmy oraz podczas samodzielnie realizowanych projektów,
  • doświadczenie w budowaniu wizerunku marek, promocji produktów oraz nagłaśniania inicjatyw w zakresie nowych technologii, ochrony zdrowia, energetyki, przemysłu ciężkiego czy nieruchomości,
  • wysoka jakość, terminowość i kompleksowośc usług,
  • elastyczne podejście do Klienta,

oraz głębokie przekonanie, że

najważniejszym, najpiękniejszym i najbardziej wymagającym elementem układanki zwanej public relations są ludzie.