Poniedziałek 21 Października 2013

Czytniki PocketBook dla fanów fantasy

Od piątku, 18 października do niedzieli, 20 października, miłośnicy nieistniejących światów mogli poznać technologie i rozwiązania PocketBook, które sprawiają, że czytanie jest jeszcze bardziej niesamowitą rozrywką. PocketBook spotkał się z fanami literatury fantasy i nowoczesnych gadżetów z okazji Poznań Game Arena.

Podczas targów poświęconym grom komputerowym, PocketBook zaprezentował dwa czytniki, z których mogą korzystać najmniejsze elfiki, jak również mieszkańcy mrocznych lasów i jaskiń. Odwiedzający Poznań Game Arena mogli na własne oczy przekonać się, iż czytnik PocketBook Touch Lux może śmiało zastąpić latarenki. Z dużym entuzjazmem sprawdzano, jak jasno świeci to 6-calowe urządzenie wyposażone w antyodblaskowy ekran dotykowy. Dzięki przedniemu podświetleniu użytkownicy mogą czytać nie tylko w dzień, ale także i przy klimatycznym świetle lampek czy świec.

 

Prawdziwym hitem okazał się niewielki, zaledwie pięciocalowy PocketBook Mini – idealne urządzenie dla zabieganych fascynatów opasłych tomów. Sto trzydzieści gramów stylowej i poręcznej biblioteczki, które na miesiąc pozwoli zapomnieć o ładowarce przechodziło z rąk do rąk. E-czytelnicy sprawdzali, czy można płynnie i bez problemu przewracać strony oraz czy „maluch” istotnie może być obsługiwany jedną ręką.

 

Goście PGA zwracali uwagę na poręczność czytników, pytali o pakiety książek udostępnianych podczas zakupu urządzenia oraz o to, czy można na nim czytać książki z dowolnie wybranych księgarni internetowych.

 

Na polskim rynku dostępne są nie tylko czytniki PocketBook, ale także tablety tej firmy. Są to wysokiej jakości urządzenia, które charakteryzują się starannym, eleganckim wzornictwem oraz zaawansowanym autorskim oprogramowaniem. W swoich rozwiązaniach, PocketBook stawia na wygodę i wielofunkcyjność urządzeń, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z przyjaznych interfejsów dostępnych w wielu językach, preinstalowanych usług i aplikacji, jak również wielu formatów e-booków, obrazów czy dźwięków.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Karina Sękowska

tel: +48 531 500 705

 

karina@prcontext.pl
Atuty PRcontext
  • blisko dziewięć lat doświadczenia w obszarze komunikacji,
  • znajomość warunków pracy w agencjach PR, dziale wewnętrznym firmy oraz podczas samodzielnie realizowanych projektów,
  • doświadczenie w budowaniu wizerunku marek, promocji produktów oraz nagłaśniania inicjatyw w zakresie nowych technologii, ochrony zdrowia, energetyki, przemysłu ciężkiego czy nieruchomości,
  • wysoka jakość, terminowość i kompleksowośc usług,
  • elastyczne podejście do Klienta,

oraz głębokie przekonanie, że

najważniejszym, najpiękniejszym i najbardziej wymagającym elementem układanki zwanej public relations są ludzie.