Środa 15 Kwietnia 2015

Fotospacer z Samsungiem na NAJgłośniejszej praskiej ulicy

Sześćdziesiąt osób, czterdzieści smartfonów, cztery godziny fantastycznej przygody na Nowej Pradze – tak w kilku słowach wyglądał Fotospacer po ulicy Stalowej.

Druga z warszawskich wypraw NAJniezwyklejszymi trasami powiodła w rejony, gdzie czas się zatrzymał. Dawny bazar, miniona świetność huty stali, tory tramwajowe z początków XX wieku – echa historii, którą nadal można poczuć w istniejącej zabudowie nowopraskich ulic.

 

W minioną niedzielę nad grupą miłośników warszawskich unikatów czuwała nie tylko ekipa Fotospacerów. Niezapomniany komentator życia stolicy - Stefan „Wiech” Wiechecki – zapewne także przechadzał się z nimi, podążając ulicą Stalową, Inżynierską i Konopacką w poszukiwaniu klimatu swojej epoki.

 

Tym razem wraz z firmą Samsung odkrywaliśmy NAJgłośniejszą ulicę Pragi Północ, opowiada Tomek Kulas, jeden z pomysłodawców i organizator Fotospacerów. Mieliśmy wrażenie, że w podwórkach i budynkach na naszej trasie nadal tętni życie z początków minionego wieku. Praktycznie słyszeliśmy gwar rozmów i stukot kolejki wąskotorowej, śmieje się Tomek Kulas.

 

Uczestnicy Fotospaceru, uzbrojeni w smartfony Galaxy A5 i Galaxy A3 firmy Samsung ochoczo podążali śladem Weroniki Kołacz i Agnieszki Zuzgi, przewodniczek z Warszawskiej Fabryki Spacerów, pilnując, aby nie przegapić najmniejszego detalu z ich opowieści. Zgrabne urządzenia doskonale zdawały egzamin, kiedy trzeba było dyskretnie zajrzeć w niedostępne miejsca.

 

Widok 60 osób wyposażonych w kijki do „selfie” i eleganckie smartfony wzbudzał niemałe zainteresowanie mieszkańców Pragi Północ. Byli i tacy, którzy przystawali i przysłuchiwali się historiom z ich własnych podwórek. W jednym z nich czekała niespodzianka – plenerowy koncert wiolonczelowy w wykonaniu Ahura Mazda. To niebywałe wydarzenie w tej okolicy i duża gratka dla uczestników! Z takim sprzętem, jaki mieli Fotospacerowicze można było uwieczniać każde dotknięcie struny, nie zakłócając natchnienia artysty!

 

Spacer zakończył się w przesympatycznej kawiarni Banda Inteligentów, gdzie uczestnicy posilili się po pełnym emocji popołudniu.

 

Oprócz Warszawy NAJ Fotospacery będą organizowały w tym roku jeszcze wiele innych wydarzeń. Ogłoszenia o kolejnych wyprawach będą pojawiały się na stronach www.fotospacery.pl oraz www.facebook.com/fotospacerypl.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Atuty PRcontext
  • blisko dziewięć lat doświadczenia w obszarze komunikacji,
  • znajomość warunków pracy w agencjach PR, dziale wewnętrznym firmy oraz podczas samodzielnie realizowanych projektów,
  • doświadczenie w budowaniu wizerunku marek, promocji produktów oraz nagłaśniania inicjatyw w zakresie nowych technologii, ochrony zdrowia, energetyki, przemysłu ciężkiego czy nieruchomości,
  • wysoka jakość, terminowość i kompleksowośc usług,
  • elastyczne podejście do Klienta,

oraz głębokie przekonanie, że

najważniejszym, najpiękniejszym i najbardziej wymagającym elementem układanki zwanej public relations są ludzie.