Środa 11 Marca 2015

Samsung pokaże Warszawę NAJ!

Ósmego marca rozpoczął się wyjątkowy cykl Fotospacerów: osiem unikalnych ulic Warszawy, osiem jedynych w swoim rodzaju wypraw fotograficznych ze smartfonami firmy Samsung.

Stolica jaka jest - każdy wie? Zespół Fotospacerów udowadnia, że tak nie jest i wraz z firmą Samsung zaprasza na serię ośmiu NAJbardziej ciekawych, fascynujących, a nawet zaskakujących spacerów po Warszawie.

 

Nie sposób poznać całej Warszawy. Stolica ma wiele twarzy, a każda z nich potrafi przyciągnąć spojrzenie przechodniów, zachwycić, wywołać zadumę. Ogromna liczba najpiękniejszych, najcenniejszych, najbardziej urokliwych zakątków stolicy sprawia, że obejrzenie ich wszystkich jest po prostu nie możliwe.

We współpracy z firmą Samsung podejmiemy się nieco karkołomnego zadania, deklaruje Tomek Kulas, jeden z pomysłodawców i organizator Fotospacerów. W ciągu ośmiu niezwykłych spacerów pokażemy naszym uczestnikom całe miasto z perspektywy ośmiu ulic z ośmiu dzielnic Warszawy: Mokotowa, Bielan, Ochoty, Woli, Śródmieścia, Żoliborza, Pragi Północ i Pragi Południe, które z jakiegoś względu są „NAJ”. Właśnie w taki sposób – przez szczegół do ogółu – chcemy pokazać całą naszą stolicę.

Znalezienie w Warszawie najstarszego budynku, najcichszej ulicy, czy najbardziej kolorowego muralu to prawdziwe wyzwanie. Zawsze znajdzie się osoba, która będzie skłonna obalić taki wybór. Dlatego przewodniczki Warszawskiej Fabryki Spacerów opracowały dla Fotospacerów z firmą Samsung zupełnie inne podejście.

Warszawa, którą chcemy pokazać, jest niezwykle oryginalna, tłumaczy Weronika Kołacz z Warszawskiej Fabryki Spacerów. Zaproponujemy uczestnikom osiem wyjątkowych tras, każda z nich będzie w pewnym sensie NAJ. W jakim? Wybraliśmy ulice NAJsłodsze, NAJjaśniejsze, NAJczystsze, NAJnowocześniejsze, NAJbardziej społeczne lub artystyczne, NAJbardziej zakręcone albo NAJgwarniejsze. Zawsze NAJciekawsze
i zawsze bardzo fotogeniczne!

W Dzień Kobiet, 8 marca, rozpoczął się pierwszy Fotospacer po NAJsłodszej ulicy Mokotowa. Kolejne spacery zawiodą Fotospacerowiczów na Pragę Północ i Pragę Południe, Ochotę, Wolę, Żoliborz, Śródmieście i Bielany. Podczas każdej wyprawy uczestnicy będą mieli szansę osobiście sprawdzić jakie możliwości fotograficzne i wideo, jakie kryją w sobie innowacyjne urządzenia firmy Samsung.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Atuty PRcontext
  • blisko dziewięć lat doświadczenia w obszarze komunikacji,
  • znajomość warunków pracy w agencjach PR, dziale wewnętrznym firmy oraz podczas samodzielnie realizowanych projektów,
  • doświadczenie w budowaniu wizerunku marek, promocji produktów oraz nagłaśniania inicjatyw w zakresie nowych technologii, ochrony zdrowia, energetyki, przemysłu ciężkiego czy nieruchomości,
  • wysoka jakość, terminowość i kompleksowośc usług,
  • elastyczne podejście do Klienta,

oraz głębokie przekonanie, że

najważniejszym, najpiękniejszym i najbardziej wymagającym elementem układanki zwanej public relations są ludzie.