Piątek 24 Kwietnia 2015

To Ty wybierz pięć miejsc, w których urządzimy Fotospacery! Głosuj na Fotograficzne Perły Polski w konkursie Panasonic Lumix!

Konkurs Fotograficzne Perły Polski wszedł w drugi etap. Przez dwa tygodnie internauci wybierają pięć miejsc, w które wyruszą Fotospacery z aparatami Panasonic Lumix.

W ciągu kilkunastu minionych dni na mapie kandydatów do miana Fotograficznych Pereł Polski pojawiały się miasta, parki narodowe, pałace, zamki, kościoły, a nawet … lotniska! Teraz przyszła kolej na prawdziwą bitwę na głosy! Nadszedł czas głosowania!

 

Wybór finałowych miejsc, potencjalnych Fotograficznych Pereł Polski, to było duże wyzwanie, ale i trudne decyzje. Jury musiało rozważyć najcenniejsze propozycje i poddać je pod głosowanie internautów. Teraz wszystko w rękach miłośników Polski.

 

Komisja miała jeden dzień, aby spośród nadesłanych zgłoszeń wybrać 50 miejsc, które pretendują do miana Fotograficznych Pereł Polski. Wszystkie propozycje zawierają krótki opis i zdjęcie, pozwalające ocenić atrakcyjność „kandydata”. Posłużyły też do stworzenia mapy najbardziej fotogenicznych miejsc w Polsce.

 

„Bardzo zależy nam, żeby polskie atrakcje turystyczno-fotograficzne były promowane na równi ze znanymi światowymi obiektami” – wyjaśnia Tomasz Kulas, główny organizator Fotospacerów. – „Pierwszy krok już za nami. Internauci nadesłali wiele, nieraz zaskakujących propozycji, dzięki którym powstał już zarys mapy Pereł Polski. Jednak to właśnie o pięciu finałowych zrobi się znacznie głośniej.”

 

Pierwsza część konkursu – zgłaszanie miejsc kandydujących do miana Pereł Polski i wspólne tworzenie niezwykłej, fotograficznej mapy naszego kraju, zostało zakończone 15 kwietnia 2015 roku. Teraz, między 16 a 30 kwietnia odbywa się internetowe głosowanie i wybór pięciu miejsc: Fotograficznych Pereł Polski. To właśnie w nich zostaną zorganizowane wyjątkowe Fotospacery z aparatami Panasonic Lumix G, które odbędą się w dniach: 24 maja, 21 czerwca, 19 lipca, 16 sierpnia i 20 września 2015 roku. Warto dodać, że każdy taki Fotospacer również połączony będzie z konkursem na najlepsze zdjęcia, jakie zostaną na nim wykonane. Nagrodą główną jest – jakże by inaczej – aparat Panasonic z serii Lumix G!

 

Dodatkowe informacje na temat konkursu a przede wszystkim formularz do zgłaszania najbardziej fotogenicznych miejsc w Polsce (wraz z mapą) znajduje się na stronie http://fotospacery.pl/konkurs-lumix/

natomiast głosowanie na pięć najpiękniejszych i najciekawszych Fotograficznych Pereł Polski odbywa się za pośrednictwem strony http://fotospacery.pl/to-ty-wybierz-miejsca-w-ktorych-urzadzimy-fotospacery/

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Atuty PRcontext
  • blisko dziewięć lat doświadczenia w obszarze komunikacji,
  • znajomość warunków pracy w agencjach PR, dziale wewnętrznym firmy oraz podczas samodzielnie realizowanych projektów,
  • doświadczenie w budowaniu wizerunku marek, promocji produktów oraz nagłaśniania inicjatyw w zakresie nowych technologii, ochrony zdrowia, energetyki, przemysłu ciężkiego czy nieruchomości,
  • wysoka jakość, terminowość i kompleksowośc usług,
  • elastyczne podejście do Klienta,

oraz głębokie przekonanie, że

najważniejszym, najpiękniejszym i najbardziej wymagającym elementem układanki zwanej public relations są ludzie.