Piątek 25 Września 2015

Turbiny wiatrowe na zdjęciach uczestników Fotospaceru po Iłży

W piątek, 2 października, na placu przed Urzędem Miasta w Iłży stanie niecodzienna wystawa plenerowa, która składać się będzie z 19 fotografii wykonanych przez uczestników Fotospaceru zrealizowanego w ramach konkursu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski.

Spacer po Iłży i okolicach odbył się w sierpniu i jego uczestnicy skorzystali z dodatkowej atrakcji, jaką była możliwość zwiedzenia farmy wiatrowej na zaproszenie jej inwestora EDP Renewables. Firma zorganizowała dla fotospacerowiczów dodatkowy konkurs na najciekawsze ujęcia wiatraków, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Przystąpił do niego co trzeci z uczestników Fotospaceru po Iłży.

 

Ponieważ nie było ustalonego limitu nadsyłanych prac, jury składające się z przedstawicieli inwestora stanęło przed naprawdę trudnym wyborem. Jak przyznają przedstawiciele EDP Renewables było to spore wyzwanie ponieważ wysoka jakość prac nadesłanych blisko 200 prac zdecydowania nie ułatwiała wyboru. Przy ocenie końcowej brano pod uwagę oryginalność, atrakcyjność i jakość wykonanego zdjęcia. Ostatecznie, po długich debatach, wyłoniono 19 najciekawszych ujęć, które – jak liczy inwestor – spotkają się z zainteresowaniem mieszkańców miasta i gminy Iłża.   

 

„Od naszych Fotospacerowiczów zadanie konkursowe także wymagało niestandardowego podejścia” – przyznaje Tomek Kulas, organizator Fotospacerów. „Z doświadczenia wiemy już, że nie ma dla uczestników naszych wypraw trudnych ujęć, ale uchwycenie swoistego uroku turbiny wiatrowej, szczególnie w takich warunkach pogodowych, jakie mieliśmy podczas wizyty na farmie w Iłży, wiązało się z zupełnie nowym spojrzeniem na otaczający nas plener”.

 

Głównym celem konkursu było pokazanie sposobu, w jaki elektrownie wiatrowe komponują się z otoczeniem, stając się jego istotnym i atrakcyjnym atrybutem.

 

Wystawa „Wiatraki w obiektywie” będzie udostępniona mieszkańcom Iłży i odwiedzającym miasto osobom do 16 października.

 

Kontakt w sprawie firmy EDP Renewables:

Ewa Komin

tel: 697 969 623
e-mail: ek@qacommunications.com

    

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Atuty PRcontext
  • blisko dziewięć lat doświadczenia w obszarze komunikacji,
  • znajomość warunków pracy w agencjach PR, dziale wewnętrznym firmy oraz podczas samodzielnie realizowanych projektów,
  • doświadczenie w budowaniu wizerunku marek, promocji produktów oraz nagłaśniania inicjatyw w zakresie nowych technologii, ochrony zdrowia, energetyki, przemysłu ciężkiego czy nieruchomości,
  • wysoka jakość, terminowość i kompleksowośc usług,
  • elastyczne podejście do Klienta,

oraz głębokie przekonanie, że

najważniejszym, najpiękniejszym i najbardziej wymagającym elementem układanki zwanej public relations są ludzie.